Veteriner Hekim Sedat Beyaz

Merhaba; Ben Veteriner Hekim Sedat Beyaz. 1999 yılında başladığım Veteriner Hekim serüvenine Bodrum ve İstanbul da hastane ve polikliniklerde çalışarak devam ettim. Bundan 5 sene önce sahibi ve kurucusu olduğum butik 3 katlı tam donanıma sahip Beyaz Pati Veteriner Kliniğinde çalışmaya devam ediyorum. Adını lise yıllarında koyduğum ve üniversitede daha öğrencilik yıllarında hayalini kurduğum bir kliniktir BEYAZ PATİ. Hastaya odaklı butik çalışmayı ve hastalarımla ilgili her türlü bilgiyi edinmeyi ve de bireysel farklılıkları göz önünde tutarak tedavi ve rehabilite yöntemlerini en doğru sonuçlara ulaşarak yapmayı kendime prensip olarak benimsedim. Çok değerli meslektaşım ve meslek büyüğüm olan rahmetli Hocam GALİP KAYA ile staj dönemim esnasında mesleki hayatımın en büyük dersini aldım. Kendisi ile araba ile bir hastaya giderken aniden bir fren yaptı ve ne olduğunu sorduğumda bana ilerde karşıdan karşıya gecen bir bukalemun gösterdi ve ağzından şu sözler döküldü.’’BİZİM İÇİN KÜÇÜK, AMA ONUN HAYATI İÇİN BÜYÜK BİR KARAR VERDİM ‘’dedi. O an anlamadım belki ama mesleğe başladığım andan itibaren her gün aklımda kaldı. Çünkü biz Veteriner Hekimler onlar adına karar verirken bu kararların onların hayatı boyunca yaşamlarında kalacaklarını unutmamalıyız. Bizlerin veya siz sahipleri için aldığımız kararlar küçük, ama onlar için BÜYÜKTÜR. Melek ve Şirin adında iki kedim var.

Yardımcı Asistan MELİKE MUZURİ

Merhaba; Ben Melike Muzuri 1972 İzmir doğumluyum. Beyaz Pati ailesiyle çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Evliyim 2 erkek çocuğum var. vede babıl adında 5 yaşında bir terrier köpeğim var.

Veteriner Hekim Göker BURHAN

Merhaba : Ben Veteriner Hekim Göker BURHAN 1994 Bakırköy doğumluyum. 2012 senesinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesinde hekimliğin ilk adımlarına başladım. Öğrencilik dönemimden itibaren İstanbul ve Samsun’da çeşitli kliniklerde bulunarak patili dostlarımıza en iyi şekilde yardımcı olabilmek için kendimi geliştirmeye çalıştım . Bilimin ışığında ve sevgiyle ; patili dostlarımızın sağlıkla yaşamlarını devam ettirebilmeleri, sessiz olan dostlarımızın sesi olup refah içerinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için  Beyaz Pati Ailesinin  bir ferdi olarak  Ekim 2018 den itibaren sizlerle beraberim.Hüsmen adında 8 yaşında jumbo muhabbet kuşunun abisi , Shisha adında rus mavisi kedimin babasıyım.