Strese eğilimli fazla kilolu kediler ve Kedi İdiyopatik Sistit dahil idrar sağlığı sorunları için uygundur.
Nasıl yardımcı olur?
Hill’s Reçeteli Diyet Metabolik + Üriner Kedi , Feline Alt İdrar Yolu Hastalığı FLUTD’nin nüksünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır ve FIC (Feline İdiyopatik) için bilinen bir risk faktörü olan kedilerde stresi yönetmeye yardımcı olacak bileşenler içerir. Sistit) ve ağırlığı 60 günde% 11 azaltır.
Temel Avantajlar
Beslenmenin strüvit taşlarını çözdüğü ve FIC dahil FLUTD nüksünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
FIC için bilinen bir risk faktörü olan kedilerde stresi kontrol etmeye yardımcı olmak için L-triptofan ve süt proteini hidrolizatı içerir
Doğal olarak kedinizin benzersiz enerji kullanımıyla çalışır, vücudun aşırı vücut yağını yakma yeteneğini etkinleştirerek kilo vermesine ve yeniden kilo almasını önlemesine yardımcı olur.
İştahı düzenlemeye ve tokluğu artırmaya yardımcı olarak daha uzun süre daha tok hissetmelerine yardımcı olur ve yalvarma davranışını azaltır.
Kedinizin seveceği harika tat.
Kuru mama ve tavuk kesesinde mevcuttur.
İÇİNDEKİLER: Et ve hayvansal türevler (tavuk% 27), bitkisel kökenli türevler, yumurta ve yumurta türevleri, çeşitli şekerler, sebzeler, sıvı ve katı yağlar, tahıllar, bitkisel protein özleri, mineraller, süt ve süt türevleri. İdrar asitleştirici maddeler: DL- metiyonin, kalsiyum klorür, potasyum klorür, kolin klorür, kalsiyum sülfat.
Daha fazla bilgi ve kılavuzluk için lütfen veterinerinize danışın. kediniz için en iyisidir.

Leave a reply