Acil Hizmetimiz

Merkezimizde 24 saat sürekli Veteriner Hekim bulunmaktadır. Poliklinik saatler haricinde (18.30 dan sonra) yalnızca Nöbetçi Veteriner Hekim kalmaktadır,bu nedenle Poliklinik saatleri dışında (18.30 dan sonra) evde aşı,tedavi ve eve mama hizmetleri yapılamamaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için Poliklinik saatleri içerisinde (18.30 dan önce) bize ulaşınız.

Cerrahi Servisimiz

Kedi ve köpeğinize basit bir dikiş dahi atılacak olsa, bu işlem ameliyathanemizde steril bir ortamda gerçekleşmektedir. Kliniğimizde her türlü cerrahi müdahalenin yapılması için gerekli alet ve ekipman mevcuttur. Post operatif bakım ve yoğun bakım desteği alabileceğiniz bir donanımla hastalarımıza konforlu bir hizmet sunuyoruz.

Yaptığımız Cerrahi Müdahaleler
Genel Cerrahi, Ortopedik Operasyonlar, Jinekolojik Operasyonlar, Ürolojik Operasyonlar, Travmatoloji, Ophtalmolojik Operasyonlar, Deri ve Kas Yırtılmaları, Kısırlaştırma Ameliyatları (Erkek ve Dişi), Mide – Barsak Operasyonları, Fıtık Operasyonu (Difram, İnguinal, Umblical), Kulak yolu temizliği – Orta ve iç kulak tedavisi, İdrar kesesi – İdrar yolları – Kateter uygulaması, Diş taşları ve diş eti – Diş çekimi, Sezaryen Operasyonu, Fistül – Apse – Pisipisi otu batmaları, Ateşli silah yaralanmaları, Meme tümörü ekstirpasyonu, Ekstremite amputasyonu, Papillom ekstirpasyonu – Tümör ekstirpasyonu, Kırık ve Çıkık Operasyonları, Pin ve Plak Uygulamaları – Kalça Displazisi, Yabancı Cisim Operasyonları

Koruyucu Hekimlik

Bizler sahip olduğumuz dostlarımızda ömürleri boyunca birlikte yaşamak isteriz. Hayatlarını sağlıklı ve huzurlu geçirmeleri yedirilen mamadan,gösterdiğiniz doğru yaklaşımlara ve hastalıklardan önce onları korumanıza bağlıdır.

Kedi ve Köpeklerimizi hastalıklardan korumanın en güzel yolu aşılarını tam zamanında yaptırmaktır.Yapılan aşıların markası ve muhafaza şartları kliniğimiz tarafından özenle kontrol edilmektedir.Ayrıca Aşı Takibi ve Bilgilendirme Sistemiyle dostlarınızın aşı zamanı ve sağlık kontrollerini düzenli olarak size hatırlatıyoruz.

Kuaför Hizmetimiz

Çoğumuz tıraş ve kuaför işlemlerinin estetik amaçlı olduğunu düşünebiliriz. Fakat aslında kedi ve köpeklerde tıraş özellikle yaz aylarında kene ve pire(dış parazitler) mücadelesinde ve de sıcak yaz aylarında minik dostlarınızın serinlemesi, tüylerini temizleyen kedilerde daha az tüy yumağı oluşmaması için ideal bir uygulamadır. Mevsim geçişlerinde özellikle tüy dökülmesinde artış olmaktadır. Sık taranmayan veya kendini taratmayan çocuklarınız da tüylerde keçe oluşumuna yatkınlık artar. Beslenemeyen deri bölgelerinde kızarıklık, tahriş ve deri enfeksiyonları görülür.

Beyaz Pati Veteriner kliniğinde tıraşlarımız hijyenik ve sizlerin takip edeceği şekilde yapılmaktadır. kuaförümüz 12 senelik tecrübeye sahiptir.

Laboratuvar

Kliğimizde kedi ve köpeğiniz için gerekli olan bütün laboratuvar analizleri kaliteli cihazlarla yapılmaktadır.

Bunun dışında anlaşmalı olduğumuz veteriner laboratuarlarında ayrıca geniş bir analiz yapma fırsatımızda var.

Radyoloji

Beyaz Pati hastalarına hem ekipman hem de uygulanan tekniklerle en üst seviyede radyografik tanı imkanı sunmaktadır.Digital röntgen cihazımızla elde edilen yüksek kalitede görüntüler üzerinde boyut, alan, hacim ve açı ölçümleri yapılabilmekte, tüm görüntüler daha sonra tekrar incelenmek üzere kaydedilmekte ve hasta sahiplerimizin talebi üzerine CD ortamında görüntü kaydı yapılıp görüntüler size teslim edilmektedir.

Yoğun Bakım Servisimiz

Kliniğimizde kritik hastaların bakımı için dizayn edilmiş özel yoğun bakım ünitemiz bulnumaktadır.Bir hastanın yoğun bakıma alınması yeterli değildir.Hastaların sürekli oksijen alması, vücut ısılarının fizyolozik sınırlarda tutulması, gerektiğinde serum verilmesi ve hastanın genel durumunun sürekli kontrol edilip, olası bir komplikasyonda anında müdahale edilmesi gerekmektedir.Kliniğimiz 7/24 çalışan veteriner hekim kadrosuyla bu imkanı size sağlamaktadır.