Köpeğiniz ve kediniz için etkinliği klinik olarak kanıtlanmış beslenme Prescription Diet

Yazar Kasım 25, 2015 Makaleler

Köpeğiniz ve kediniz için etkinliği klinik olarak kanıtlanmış beslenme

Evcil hayvanınızın rahatsızlanması halinde, Prescription Diet, evcil hayvanlarınızdaki en önemli sağlık sorunlarının hafifletilmesine yardımcı olmak üzere, geniş bir yelpaze oluşturan etkinliği klinik olarak kanıtlanmış bir beslenme sunmaktadır.

Geniş bir yelpaze oluşturan, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış beslenme çözümleri

Bu ürün skalası, üriner sistem bozuklukları, dermatoloji sorunları, böbrek rahatsızlığı, hareket sorunları, gastro-intestinal rahatsızlık ve obezite gibi bir dizi rahatsızlık için yardım sağlayan çeşitli laromalara sahip, kuru mama ve konserve mamalar içermektedir.

Prescription Diet ürün yelpazesi

Kanıta dayalı klinik beslenme
Hill’s tüm çalışmalarını var olan tüm ürünlerini sürekli olarak geliştirmeye ayırmıştır. Evidence-Based Clinical Nutrition™ (Kanıta Dayalı Klinik Beslenme) sayesinde, en son bilimsel araştırma kanıtlarını, evcil hayvanlarınızın sağlık sorunlarının azaltılmasına yardımcı olan klinik uzmanlıkla bir araya getiriyoruz.
Veteriner Hekimlere Sözümüz
Hill’s olarak, evcil hayvanınızla aranızda kurulan özel bağın yanı sıra, siz, veteriner hekiminiz ve evcil hayvanınız arasındaki son derece önemli olan ilişkiyi güçlendirmeyi amaçlıyoruz.
Veteriner hekimlere özel
Hill’s Prescription Diet evcil hayvan maması veteriner hekiminiz tarafından reçete edilir. Sağlık sorunları olan ve risk altındaki evcil hayvanların tedavisi için veteriner hekimlerin bir numaralı tercihidir.

Veteriner hekiminizden Prescription Diet mamaları konusunda bilgi isteyebilirsiniz; evcil hayvanınız için en uygun ürün ve evcil hayvanınızın bu mamayla beslenmeye başlama yöntemi konusunda size tavsiyelerde bulunacaktır.

%100 memnuniyet garantisi

 

Evcil hayvanınızın Hill’s Prescription Diet mamalarından hoşlanacağına o kadar güveniyoruz ki, paranızı %100 geri ödeme garantisi veriyoruz.