Vetexpert Specialist ŞAMPUAN

Yazar Mart 26, 2021 Makaleler

Bakteriyel veya fungal dermatite yatkın köpekler ve kediler için dermokozmetik şampuan.

Klorheksidin (% 2) güçlü bakterisidal ve bakteriyostatik özelliklere sahiptir.
Uzman Şampuan, özellikle güçlü bir temizleme etkisi istendiğinde, evcil hayvanların cildini ve tüylerini temizlemek için kullanılır.
Şampuanlama sırasında üretilen köpük, ölü hücreleri ve diğer organik maddeleri uzaklaştırır ve böylece bakteri ve mayalar ile hoş olmayan kokular için yaşamın temelini oluşturur.
Yüzeysel ve derin piyodermalı terapi desteği için kullanılır.

Kullanım için talimatlar:
Saçı ılık suyla nemlendirin, şampuanı saça uygulayın (kısa saç / küçük köpek – yaklaşık 2 ml, büyük köpek / uzun saç – yaklaşık 30 ml; bir çorba kaşığı 10 ml tutar), hazırlanan köpüğü uygulayın, yaklaşık 5 dakika . masaj yapın. Gözleri ve kulakları koruyun, iyice durulayın. Gerekirse tekrarlayın

İnsanlar gibi evcil hayvanlar da bazen dermatolojik şikayetlerden muzdariptir. Bu durumda, köpekler ve kediler için iyi bir tedavi edici şampuan iyi bir çözüm olabilir. Klorheksidin ve Ketokonazol içeren Vetexpert Uzman Şampuan, cilt iltihabından muzdarip hayvanlar için tasarlanmıştır. Maya enfeksiyonları dahil bakteri ve mantar enfeksiyonları için kullanabilirsiniz. Enflamasyonu yatıştırır ve hayvanın iyileşmesini hızlandıran tekrarlayan süper enfeksiyonları önler. Aynı zamanda kaşıntıyı da giderir, bu nedenle köpeğinizin veya kedinizin sürekli, yoğun kaşınmasına yardımcı olur.

İçindekiler : Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Chlorhexidine Gluconate, Decyl Glucoside, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, PEG-90 Glyceryl Isostearate, Laureth-2, Glycerin, Polysorbate 20, Ketoconazole, Triothethanolamine, Panthenezyum, Isriconazole, Meothethanolamine, Panthenesium, Isricenol, Sitrikonol.